Назад

Нашi проекти

ТОВ «Гідросенд»

Метою виробничої діяльності ТОВ «Гідросенд» є забезпечення споживачів України та зарубіжжя якісною і доступною за ціною продукцією:

  • олія соняшникова нерафінована;
  • олія соняшникова рафінована;
  • гірчиця готова;
  • кетчуп і соуси томатні;
  • соуси.

«Оліяр»

Компанія «Оліяр»

Компанія «Оліяр» – одна з найбільших виробників рослинної олії в Україні. Весь час прагнучи до нарощення потужностей і вдосконалення виробництва, побудувала новий олійноекстракційний завод у селі Ставчани Львівської області.Підприємство почало переробку насіння ріпаку та сої.

На олійноекстракційному заводі встановлено сучасне обладнання провідних світових виробників, яке вирізняється енергозбереженням і зводить до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище, але при цьому зберігаються високі показники продуктивності та якості продукції.

«Люкс-Ойл»

Виробництво нерафінованої соняшникової олії, соняшникового шроту, пелет(лушпиння соняшникове пресоване, гранульоване) та соняшникового фосфатидного концентрату – це Софіївський Олійний Завод, Приватне Підприємство «Люкс-Ойл». Все розпочиналося з маленького цеху в якому давили олію на застарілому обладнанні .Початок нового сторіччя – початок нової справи – початок нового життя. Час плине швидко. Дуже багато зроблено, а ще більше – попереду. На сьогодні підприємство має все необхідне обладнання, яке забезпечує повний цикл процесу виробництва олії на власних потужностях та забезпечує можливість якісної переробки насіння соняшнику.

«Запорізький оліяжиркомбінат»

Публічне акціонерне товариство «Запорізький оліяжиркомбінат» - сучасне підприємство з повним циклом переробки сировини, що випускає маргаринову і жирову продукції в асортименті, масло соняшникове нерафінованої невимороженное, олія соняшникова рафінована дезодорована, мило господарське в асортименті, шрот соняшниковий, гранульовану лузгу, фосфатидний концентрат.

CONTAINEX

Офіційний дилер CONTAINEX в Україні - модульні будівлі та офісно-побутові контейнери. СТВОРЮЄМО ОФИСНОЕ ПРОСТІР Поставляємо модульні будівлі, офісно-побутові контейнери CONTAINEX відхід від КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА Позбавляємося від дорогих дозволів, довгого проектрірованія, безконтрольного будівництва. Досягає ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ Правильно підібрана планування. Досконала збірно-розбірна конструкція. ЗАБЕЗПЕЧУЄМО КОМФОРТНЕ РОЗМІЩЕННЯ Швидкий запуск проекту в будь-якій галузі. Можливість нескінченного розширення.